Kalendář akcí – březen 2024
4.3. – Logopedická depistáž
Pro děti z 2. třídy v 11.00 hodin v MŠ s Mgr. D. Horváthovou z Masarykovy ZŠ.
5.3. – Návštěva Masarykovy ZŠ
Dopolední prohlídka prostor a učeben školy, účast ve výuce v 1. třídě. Pro děti z 3. třídy.
7.3. – Bubnohraní
Rozvíjení rytmického cítění, pro děti z 3. třídy v 9.00 hodin.
7.3. – Saunování
Saunování pro přihlášené děti z 2. třídy, odjezd od MŠ v 9.15 hodin, začátek saunování v 9.30 hodin.
11.3. – Logopedická depistáž
Pro děti z 2. třídy v 11.00 hodin v MŠ s Mgr. D. Horváthovou z Masarykovy ZŠ.
14.3. – Logopedické okénko a rytmizace s využitím bubínků
Ukázková hodina pro rodiče dětí z 1. třídy v 15.00 hodin.
14.3. – Saunování
Saunování pro přihlášené děti z 2. třídy, odjezd od MŠ v 9.15 hodin, začátek saunování v 9.30 hodin.
14.3. – Přichází jaro
Beseda v knihovně pro děti z 3. třídy v 8.30 hodin.
18.3. – Logopedická depistáž
Pro děti z 2. třídy v 11.00 hodin v MŠ s Mgr. D. Horváthovou z Masarykovy ZŠ.
18.3. – Přichází jaro
Beseda v knihovně pro děti z 2. třídy v 9.00 hodin.
20.3. – Vítání jara
Učitelky hrají dětem – divadelní představení v MŠ pro všechny děti dopoledne.
21.3. – Velikonoce
Beseda v knihovně pro děti z 3. třídy v 8.30 hodin.
21.3. – Saunování
Saunování pro přihlášené děti z 2. třídy, odjezd od MŠ v 9.15 hodin, začátek saunování v 9.30 hodin.
25.3. – Logopedická depistáž
Pro děti z 2. třídy v 11.00 hodin v MŠ s Mgr. D. Horváthovou z Masarykovy ZŠ.
27.3. – Hledání velikonočního zajíčka
Zábavné dopoledne pro děti z 2. třídy.
28.3. – Velikonoce
Beseda v knihovně pro děti z 1. třídy v 9.00 hodin.
Další vzdělávání pedagogických pracovníků:
5.3. – Rozvíjení řeči a fonologické uvědomování – Littnerová
Pravidelné aktivity v MŠ:
Šachy – děti z 3. třídy, každý pátek dopoledne
Se sokolem do života – děti z 3. třídy, každý pátek dopoledne
Počítače v ZŠ – děti z 3. třídy, každé pondělí dopoledne
Jeskyňka – děti z 1. třídy, každá středa a pátek dopoledne
Zapsala: Bc. Littnerová Jarmila
Schváleno: 1. března 2024 Mgr. Dendisová Marcela