Kalendář akcí - březen 2019

8.3.  -  Hudební hrátky se zvířátky

Pro děti z 3. třídy v Masarykově ZŠ s Mgr. M. Suchánkovou, odchod v 7:50 hodin.

13.3. -  Zašmodrchané pohádky

Divadlo klaunů z balónkova s tancem, balónky a zábavou v MŠ pro všechny děti v 9:30 hodin, vstupné 40,-Kč.

19.3.  -  Okénko pro rodiče

Rodiče dětí z 1. třídy mají možnost účastnit se dopoledních činností v MŠ.

20.3.  -  Král pohádek

Pokračování projektu ve spolupráci s knihovnou, pro děti z 3. třídy dopoledne.

20.3. -  Odpoledne pro malé kutily

Pro rodiče a děti z 2. třídy od 15:00 hodin, výroba a instalace ptačích budek.

21.3. -  Probouzení stromů

Pro děti z 1. třídy dopoledne na školní zahradě.

22.3.  -  Hudební hrátky se zvířátky

Pro děti z 3. třídy v Masarykově ZŠ s Mgr. M. Suchánkovou, odchod v 7:50 hodin.

28.3.  -  Co musí udělat jaro ?

Dobrodružná výprava do přírody za sluníčkem pro rodiče a děti z 1. třídy v 15:00 hodin.

29.3.  -  Hudební hrátky se zvířátky

Pro děti z 2. třídy v Masarykově ZŠ s Mgr. M. Suchánkovou, odchod v 7:50 hodin.

Pravidelné aktivity:

Počítače - 2. třída, pondělí v 9:00 hodin

Jeskyňka - 1. třída, pondělí, středa a pátek, 9:00 - 10:00 hodin

Sportovní aktivity v DDM - 2. třída, středa, 10:00 hodin

Sauna - 3. třída, čtvrtek, 10:00 hodin

Šachy - 3. třída, pátek, 9:30 hodin

Tato fotogalerie je prázdná.