Reference

—————

—————

Polytechniáda aneb chytré stavebnice děti baví (12.2. - 18.2.2022)

Polytechniáda aneb chytré stavebnice děti baví (12.2. - 18.2.2022)
Modely aut, strojů nebo budov vznikají v mateřinkách pod rukama předškoláků. Vztah k technickým oborům pomáhají navázat nové dřevěné, magnetické a zrcadlové stavebnice zakoupené s pomocí dotace. Nadšení a zručnost dětí zmapuje Polytechniáda, na jejímž konci bude výstava výrobků a...

—————

Pasování na prince a princeznu Šnečkového království knížek

Pasování na prince a princeznu Šnečkového království knížek
Ve Skřivánku mají Šnečkovo království knížek. Novinku mateřinka ve Smetanově ulici v Novém Bohumíně vybudovala s podporou společnosti Bonatrans. Díky finančnímu daru mateřinka Skřivánek zakoupila knihovničku v podobě šnečka, kterou vybavila novými knížkami. Knihy jsou dětem...

—————

S elektronickými zápisy do mateřinek rodičům poradí on-line webinář

S elektronickými zápisy do mateřinek rodičům poradí on-line webinář
BOHUMÍN – Zápisy dětí do mateřských škol proběhnou ve stejném duchu jako zápisy prvňáčků, tedy elektronicky. Jak dítě přihlásím? Kdo musí k zápisu? Nejen na to odpoví on-line webinář, který chystají pro širokou veřejnost mateřinky sdružené pod Masarykova ZŠ...

—————

Zvídálkova velikonoční hra oživila zahradu mateřinky Skřivánek - 5.4.2021

Zvídálkova velikonoční hra oživila zahradu mateřinky Skřivánek - 5.4.2021
NOVÝ BOHUMÍN- Zvídálkova velikonoční hra potěšila děti z mateřské školy Skřivánek, a spolu s nimi také jejich rodiče. Kvůli pandemickým opatřením zavřená školka jim zpřístupnila alespoň zahradu a nabídla interaktivní program. Rodiny mohly do zahrady zavítat od 29....

—————

Uzavřená školka nabídla dětem alespoň zahradu - 3.4.2021

Uzavřená školka nabídla dětem alespoň zahradu - 3.4.2021
Když děti nemůžu do školky, pobaví je její zahrada. Zavřené mateřinky vsadily na aktivity na čerstvém vzduchu, aby alespoň trochu pomohly rodičům děti zaměstnat. Velikonoce k tomu přímo vybízely, jako v interaktivní Zvídálkově zahradě mateřinky Skřivánek, která připravila stezku plnou...

—————

Galerie na plotě - 31.3.2021

Galerie na plotě - 31.3.2021
Článek v městských novinách OKO 2021/7 vyšlo dne 31.3.2021

—————

Maškarní rej v mateřince Skřivánek - 27.2.2021

Maškarní rej v mateřince Skřivánek - 27.2.2021
Už vloni pandemie poznamenala sezónu plesů a karnevalů, letos ji zarazila úplně. Velké maškarní bály nemohou pořádat ani mateřinky, nicméně nechtěly děti připravit o radost z hemžení v maskách a proto improvizují. Například mateřská škola Skřivánek v Novém Bohumíně uspořádala rej...

—————

Skřítek Zvídálek baví po internetu děti i rodiče 18.4.2020

Skřítek Zvídálek baví po internetu děti i rodiče  18.4.2020
https://www.mesto-bohumin.cz/cz/zpravodajstvi/videoarchiv/6389-skritek-zvidalek-bavi-po-internetu-deti-i-rodice.html

—————